Huawei SUN2000-100KTL-M2
Категорія: Product ID: 29914
Опис
Вхідна напруга: Максимальна вхідна напруга становить 1100 В, а стартова напруга – 200 В.
Максимальний струм для МРРТ: Кожен МРРТ підтримує максимальний струм на рівні 26 А, а струм холостого ходу – 40 А.
Діапазон напруги роботи МРРТ: Широкий діапазон напруги роботи МРРТ від 200 В до 1000 В.